Jasełka 2018

20.12.2018  odbyło się  przedstawienie jasełkowe w sali Lasku Arkońskiego w Woierzchowie

Dzieci ze wszystkich grup przedzkolnych  zaprosiły rodziców i pozostałych członków rodziny na jasełka w wersji tańczonej. Pani Urszula Bolechowska i Monika Rogala przygotowały  scenografię, która wzbudziła zainteresowanie nie tylko widzów jasełek ale także uczestników wigilii dla emerytów i seniorów.

Podczas jasełek były prezentowane prace bozonarodzeniowego konkursu plastycznego, co jeszcze bardziej podkresliło atmosferę nadchodzacych swiat.

Dziękuje radzie rodziców za pomoc w organizacji wystawy świąteczneja w szczególności:

Pani Iwony Lewandowskeij,

Pani Ewy Lewkowicz,

Pani Anny Pergoł,

Pani Małgorzaty Grzesiak,

Pani Aleksandry Rzeszuto,

Rodzice, ktorzy otrzymują podziękowania   za  upieczenie ciastarto:

Pani Rebelińska Agnieszka,

Pani Gronowska Monika,

PaniLewkowicz Ewa,

PaniGadomska Barbara,

Pani Cieszkowska Emilia,

PaniGucia  Małgorzata,

Pani Ekiert Renata,

PaniMejer Agnieszka,

Pani Cegielska Judyta,

Pani Gałdys Kamila

oraz grupa przedszkolaków pod opieką Marzanny Piskorz, ktora  przygotowała świąteczne pierniczki.